• AEB

EA Sports FIFA21 İçin Sonunda Kariyer Modu Değişiklikleri YapıyorEA Sports, yıllardır doğru düzgün değişiklik gelmemesi hakkında gelen eleştiriler üzerine kariyer modunda ciddi değişikliklere gidiyor.


FIFA 21’in web sitesindeki habere göre EA Sports, belirli modlarda 8 temel değişiklik ve yeni eklentiye değindi. Bunların çoğu oyunun yönetim kısmını, yani menajer düzenlemelerini ele alıyor.
1) İnteraktif Maç Simülyasyonu (Yukarıda Gördüğünüz Gibi)


Şimdiye kadar bahsedilmiş en önemli değişiklik bu gibi gözüküyor. Oyun ilerlerken taktik değişimi yapabilmek için yukarıdaki ekranı kullanabiliyorsunuz. Ayrıca serbest vuruş veya penaltı kullanabilmek için maça girip çıkabilirsiniz.


2) Yenilenmiş Gelişme Sistemi


Bu mikro düzeydeki antrenman sistemi ile oyuncularınız gelişimini daha yakından takip edebileceksiniz. Ayrıca oyuncularınız farklı mevki için eğitebilirsiniz. Örneğin bir sağ bek oyuncusunu sağ kanat oynayabilecek düzeye gelmesi için yenilenmiş antrenman sistemini kullanabilirsiniz. Harika bir özellik olduğu ortada.


3) Maç Seçiciliği


Oyuncularınızın kritik zamanlarda ne kadar iyi performans sergileyeceğini gösteren yeni bir özellik. Oyuncuların form durumlarının dışında olan bir durum bu. Form durumlarının yanı sıra bu özellik de oyuncunun maç performansına büyük etkisi olacak. Bu durumdan dolayı menajerler kadro rotasyonuna öncekinden daha fazla ihtiyaç duyacak.


4) Active Training


Artık oyuncuların maç seçiciliğini arttıran ve antrenman bitirme kabiliyetlerini yükselten grup antrenmanları düzenleyebiliyorsunuz.


5) Aktivite Yönetimi


FIFA21 ile birlikte, oyuncularınızın antrenman sıklığını ve maçlar arası ne kadar dinlenmesi gerektiklerini belirleyebiliyorsunuz. Bu durum oyuncuların moral, form ve seçicilik durumlarını ciddi anlamda etkileyecek. Her şey sizin elinizde.


6) Yüksek Rekabet

EA Sports’un açıklamasına göre, bilgisayar kontrolleri oyunu taze tutmak için daha etkin olacak. Rakibiniz atak ve savunma durumlarında daha akıllı hamleler yapacak. Bilgisayar kontrollü rakibiniz, ne yapacağınızı tahmin edebilir bir şekilde kararlar alacak.


7) Takıma Oyuncu Katmanın Yeni Yolları

İsteğe bağlı veya zorunlu gelecek transferler için takas teklifi dışında artık transfer kredisi kullanabilirsiniz. Bu durum oyuncuyu takımın finansal durumlarına biraz daha yakınlaştıracak.


8) Kurulum Seçenekleri

Kariyere başlamadan önce deneyimi “Orijinal Transferler” şeklinde ayarlayarak yapılacak transferlerin daha gerçekçi olmasını sağlayabilirsiniz.


Daha fazlası için bizi Instagram ve Twitter'dan takip etmeyi unutmayın. Yazılarımızdan haberdar olmak için sitemize üye olmayı unutmayın.

119 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör
 

Abonelik Formu

©2020, DOF tarafından Wix.com ile kurulmuştur.

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now