• AEB

The Batman Filminin Yönetmeni Matt Reeves, Filmle Aynı Evrende Geçecek Bir Dizi HazırlayacakRobert Pattinson’ın Bruce Wayne (Batman)’i oynadığı The Batman filminin 2021 yılında vizyona girmesini bekliyoruz. Ben Affleck’in Batman rolünü bırakmasından sonra uzun bir süre heyecanla yeni Batman kim olacak diye beklemiştik. Heyecanlı bekleyişten sonra Robert Pattinson’ın yeni Batman olduğu açıklanmıştı. Çekimler başladıktan sonra da filmin nasıl olacağı, nasıl bir Batman izletecekleri merak konusu oldu ve bir başka heyecanla filmi beklemeye başladık. Bu heyecanımız sürerken yeni bir haberle heyecanımız ikiye katlandı. Son günlerde sizlerinde büyük ihtimalle gördüğü gibi yönetmen Matt Reeves, The Batman filminin yanı sıra bir de dizi planlaması aşamasında. Revees, bu dizide “yürütücü yapımcı” rolü üstlenirken dizinin yazarı Terence Winter olacak.

Peki bu dizide bizleri neler bekliyor? Öncelikle dizi HBO Max üzerinden yayınlanacak. Bu dizi bizlere Gothom şehri hakkında daha detaylı bilgiler vemeyi amaçlıyor. Filmi destekleyici nitelikte olması muhtemel. Filmde aklımızda yer edinecek olası sorular, bu dizide bazı cevaplara kavuşacak. Ayrıca film ve dizi aynı evrende geçeceği için filmde karşımıza çıkan karakterleri dizide de görmek yüksek bir olasılık. Bu dizinin Gotham Polis Departmanı’na odaklanılacağı söyleniyor. Burdan aklımıza gelecek ilk kişi Komiser James Gordon oluyor. The Batman filminde Gordon karakterini Jeffrey Wright’ın canlandıracağını biliyoruz ve karakteri dizide de görmemiz çok büyük bir ihtimal.

Hatırlayacağınız gibi geçtiğimiz yıl final yapan Gotham dizisi de Gotham şehrini ve Polis Departmanındaki usülsüzlükleri konu ediniyordu. Hikaye Komiser James Gordon’ın etrafında şekilleniyordu. Ancak Gotham dizisinde geçmiş zaman anlatıldığı için Bruce Wayne henüz Batman değildi. Bu dizinin Gotham dizisinden daha büyük ses getireceği muhtemel çünkü Gotham dizisi FOX kanalında yayınlanırken, bu dizi daha büyük bütçelere sahip olan dijital platform HBO Max üzeriden yayınlanacak. Dizinin ne zaman yayınlanacağı şuan için merak konusu.

Dizi, Oyun ve Filmler hakkındaki güncel haberler ve inclemeler için sitemizi takipte kalın. Forumlarımıza katılmak ve içeriklerimiz hakkında yorumlarınızı paylaşmak için sitemize üye olabilirsiniz. Ayrıca bizi Insatagram ve Twitter’dan da takip etmeyi unutmayın.


Instagram: dofblog_

Twitter: dofblog

47 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör
 

Abonelik Formu

©2020, DOF tarafından Wix.com ile kurulmuştur.

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now