• AEB

THE BOYS 3. SEZON HAKKINDAKİ TÜM GELİŞMELER
Hatırladığımız gibi Eylül ayının ilk haftası 2. sezonu ile ekranlara geri dönen The Boys, 1. sezondaki başarısının çok daha fazlasını üstüne koyarak Amazon Prime’ın en çok izlenen dizisi unvanına ulaşmayı başarmıştı. 2. sezonu ile çok daha büyük çaplı bir izleyici kitlesine ulaşan The Boys’un yapımcıları izleyicilere müjdeli haberi verdi ve The Boys’un 3. sezonunun seyirci ile buluşacağını bildirdi. Üstelik bu haber seyirciye bildirildiğinde henüz 2. sezon yayınlanmamıştı. 2. sezon bu kadar ses getirdikten sonra 3. sezonu izleyememek biz seyirciler için tam anlamıyla bir hüsran olurdu. Neyse ki The Boys’un 3. sezonu yakın gelecekte bizlerle olacak. O zaman önümüzdeki sezon hakkındaki gelişmelere biraz yakından bakalım.
Öncelikle dizinin 3. sezonun çekimlerine henüz başlanmış değil. Pandemi sürecinin ne kadar daha süreceği belli olmasa da edinilen bilgiler bizlere şunu söylüyor: The Boys 3. sezon çekimleri Şubat 2021’de Kanada’da başlayacak. Pandemi sürecinin zorluklarını düşünürsek, dizinin yapımcılarının seyirciyi çok fazla bekletme niyetinde olmadığı söylenebilir.
Bir diğer gelişme, belki de en büyük gelişme yeni sezonda dizinin kadrosundaki yeni isim. Tam 15 koca sezondur Supernatural kadrosunda yer alan Jensen Ackles. Haber henüz resmiyet kazanmadığında dahi büyük heyecan uyandıran bu gelişme seyircinin heyecanını adeta ikiye katladı. Supernatural izleyen veya izlemeyen herkes tarafından tanınan Ackles’in Supernatural final sezonundan sonra hangi yapımda yer alacağı büyük merak konusuydu. Ackles ise dizi kariyerine hiç ara vermeden The Boys’un kadrosunda yerini aldı. Ackles gibi başarılı bir oyuncunun kadroya katılmasından sonra 3. sezon konusunda seyircinin beklentisi oldukça arttı. Umarız seyirciye hak edilen sezon heyecanı verilebilir.
Gelelim 3. sezonun ne zaman yayınlanacağına. Kesin bir tarih belirtilmemiş olsa da edinilen bilgilere göre ortada bir tarih aralığı var. Ancak içinde bulunduğumuz pandemi dönemini de hesaba katmamız gerek. Biliyoruz ki birçok yapımın vizyon tarihi ve çekim süreci ertelendi. Aynı durumun The Boys dizisi içinde geçerli olabileceğini unutmamak gerek. Şubat 2021 tarihinde çekimleri başlayacak olan dizinin yayınlanacağı tarih 2021 yılının sonları veya 2022 yılının başları olarak öngörülüyor. Tabii ki pandemi süreci engel olmazsa.

Biliyorsunuz ki gerek blog yazılarımız gerekse Instagram paylaşımlarımızı sizlerin ilgi ve istekleri doğrultusunda hazırlıyoruz. Bu yazımızı Instagram DM kutumuzdaki Tunahan Aydoğdu adlı takipçimizin isteği üzerine hazırladık. Kendisine teşekkürlerimizi iletiyoruz. Sizler de bu gibi isteklerinizi bizlerle paylaşmaktan çekinmeyin lütfen. Ayrıca bizleri Instagram ve Twitter üzerinden de takip etmeyi unutmayın. Hoşça kalın..

22 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör
 

Abonelik Formu

©2020, DOF tarafından Wix.com ile kurulmuştur.

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now