• AEB

Vikings’in Devam Dizisi Vikings: Valhalla Hakkındaki GelişmelerVikings dizisi 6 koca sezon sonrasında sone erecek olsa da Netflix’te yayınlanacak olan Vikings: Valhalla ile yaşamaya devam edecek. Öncelikle şunu bilmemiz gerekiyor ki, Vikings: Valhalla, izlediğimiz 6 sezonluk Vikings dizisinin 100 sene sonrasında geçecek ve Leif Erikson, Freydís Eiríksdóttir, Harald Hardrada, ve I. William gibi Viking tarihi açısından önemli karakterleri anlatacak. Hikaye konusunun özetine göre, bu Vikingli erkekler ve kadınlar, sürekli değişen ve gelişen Avrupa’da hayatta kalmak için yeni yollar arayacaklar.


Vikings: Valhalla dizisi Rollo’nun bir nevi mirası ile ilgili bir dizi olacak. İngiltere’nin ilk Norman kralı I. William Rollo’nun doğrudan torunuydu. Dizinin ne zaman çıkacağı hakkında kesin bir bilgi sahibi olmasak da Netflix’in şimdiden en az 24 bölüm istediği gelen bilgiler arasında.
Vikings: Valhalla’nın dizi sorumlusu Jeb Stuart olacak. Önceki dizi olan Vikings’in her bölümünü oluşturan, tasarlayan ve yazan Michael Hirst’in, Valhalla'da sadece Stuart ve Morgan O'Sullivan'ın yanında yönetici yapımcı olması bekleniyor.


Siz Vikings dizisi hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlarda belirtebilirsiniz..

5 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör
 

Abonelik Formu

©2020, DOF tarafından Wix.com ile kurulmuştur.

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now